למה ד”ר דורון אבניאלי ?

אם המחשבה על טיפול שיניים גורמת לכם לפיק ברכיים, במרפאתו של ד”ר דורון אבניאלי תגלו שניתן גם אחרת.

מרפאתו של ד”ר אבניאלי, רופא שיניים ורופא כללי, היא מרפאת שיניים ייחודית, היחידה מסוגה בעולם, המעוצבת כבית קפה פריזאי- ספונת עץ, טובלת בצמחיה, ועם חדר המתנה מזמין ונעים.

כאן תוכלו לשבת בנחת סביב שולחנות קטנים, לשתות אספרסו קצר או הפוך גדול, ולהתענג על שנסונים צרפתיים המתנגנים ברקע. אולי אפילו תשכחו שאתם במרפאת שיניים, ותרגישו כאילו יצאתם לבלות. וכשתרצו לקבוע תור, או לשוחח עם פקידות הקבלה, תוכלו לעשות זאת כשאתם ישובים על כסאות בר גבוהים, מול דלפק הבר.

227-300x225

וכשיגיע תורכם להיכנס לטיפול, היו בטוחים שאתם בידיים טובות ונאמנות,  כי צוותנו עושה הכל על מנת להעניק לכם תחושה נעימה ורגועה.

אנו מחויבים להעניק לכם שיניים יפות ופה בריא, וחשוב לנו שתצאו מרוצים ומחייכים. אז את תדחו את טיפול השיניים לעתיד הלא ידוע, במרפאתנו תגלו שטיפול שיניים הוא גם בילוי רגוע.

המרפאה נוסדה בשנת 1985 נמצאת בצפון תל אביב סמוך לכיכר המדינה , במרפאה 3 רופאים :

ד”ר אבניאלי , מנהל המרפאה , כירורג פה ולסת.

ד”ר שטיינברג  , טיפולי שורש בלבד.

ד”ר אופיר רוזנר , מומחה לשיקום הפה.

במהלך הטיפול , כל אחד מהרופאים תורם מהידע  והניסיון הרב שלו להצלחת תוכנית הטיפול.

10 סיבות לבחור במרפאת השיניים במרכז של ד”ר אבניאלי

מקצוענות ומצוינות ללא פשרות
ד”ר אבניאלי משתתף באופן קבוע בהשתלמויות וקורסים בתחום השתלות שיניים בארץ ובעולם, ומרבה להתעדכן בחידושים בתחום. ד”ר אבניאלי אף מוזמן להרצות בפורומים שונים. הוא בעל תואר “דיפלומט” של הקונגרס הבינלאומי להשתלות דנטליות, חבר פעיל באיגוד הגרמני להשתלות דנטליות וחבר הנהלת העמותה הישראלית להשתלות דנטליות.
עשרות שנות ניסיון בניתוחים והשתלות דנטליות - מאז 1985
ד”ר אבניאלי הוא מראשוני רופאי השיניים בארץ המבצעים השתלות דנטליות. החל משנת 1985, עת נמנה על רופאי המחלקה לכירורגיית פה ולסתות בבית החולים איכילוב החל לבצע השתלות, ומאז עומד ניסיונו רב השנים לרשות מטופליו. בנוסף, כרופא וככירורג עבד במשך שנים רבות בבתי החולים איכילוב ושערי צדק ובמרפאות השיניים של קופת חולים מכבי.
שליטה במגוון שיטות השתלות שיניים המאפשרות מתן פתרון לכל פה
כרופא מנתח מנוסה הבקיא במגוון רחב של דרכי טיפול ושתלים שונים המתאימים באופן מדוייק לכל מקרה, יודע ד”ר אבניאלי להתאים לכל מטופל את השיטה המתאימה ביותר עבורו.
שליטה בכל ניתוחי העזר - השתלות עצם, הרמות סינוס, שחזור לסתות ועוד
ד”ר אבניאלי שולט ומנוסה בטכניקות טיפול וניתוח רבות, המאפשרות לבצע השתלה בכל מקום בלסת בו נדרשת שן ובכל מצב שבו נמצאת העצם בלסת – כולל במצבים בהם כמות העצם באתר המיועד אינה מספקת ויש צורך במקרים אלו לבצע ניתוחים מקדימים.
שליטה בטכניקת השימוש בשתלים קצרים
ד”ר אבניאלי מנוסה בשימוש בשתלים קצרים, שמאפשרים במקרים רבים להימנע מטיפולים מיותרים כמו והרמת סינוס, במקרים המיועדים למקרי חסר עצם בלסת.
ציוד חדיש ומתקדם, שימוש בחומרים באיכות מעולה
מרפאתו החדישה של ד”ר אבניאלי נמצאת בחזית הטכנולוגיה הדנטלית. הציוד החדיש ביותר, מכשיר לייזר, מגוון אמצעי השתלה וחומרים מהטובים ביותר בשוק הדנטלי עומדים לרשותו בעת ביצוע השתלה וכל טיפול אחר.
שימוש בטכניקות חדשניות ומתקדמות לזירוז ושיפור איכות הריפוי
כל השתלה במרפאתו של ד”ר אבניאלי מלווה בצילום CT ותכנון ממוחשב המאפשרים לקבל מידע מלא על מימדי העצם ולבצע את הניתוח במדוייק על פי התכנון. לפני כל ביצוע ההשתלה נלקח דם מהמתרפא, לצורך הפקת הטרומבוצים והשתלתם בחזרה בסיום הניתוח, לזירוז הריפוי ושיפור איכותו.
כל טיפולי השיניים תחת קורת גג אחת
ד”ר אבניאלי מבצע באופן אישי את הטיפול הכירורגי והטיפול השיקומי המשלים, בסיוע צוות שינניות ורופאים. כל הטיפולים מתבצעים בין כתלי המרפאה ותחת ניהולו של ד”ר אבניאלי, אחראי להצלחת הטיפול מ-א’ עד ת’.
יחס חם ואישי, מרפאה מרגיעה ומזמינה
מרפאת COFFEE DENT של ד”ר אבניאלי היא המרפאה היחידה בעולם המעוצבת כבית קפה פריזאי, נעים, מזמין וידידותי. העיצוב המרגיע, יחד עם היחס החם והאישי של כל אחד מאנשי הצוות, הופכים את הטיפול לחוויה.
אחריות מלאה לכל טיפול
ד”ר אבניאלי נותן לכל מתרפא, בסיום הטיפול, תעודת אחריות המכסה באופן מלא את כל הפרוצדרות וההליכים, כירורגיים ושיקומיים, שבוצעו במרפאה.